GS01004 AIR MAZE vervangingsonderdeel

GS01004 is een artikelnummer van AIR MAZE voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst AIR MAZE GS01004 naar OCP OS130-003, een olieafscheider, toegepast in 5 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor AIR MAZE GS01004

OCP OS130-003 — vervangingsonderdeel voor AIR MAZE GS01004
Merk
AIR MAZE
Gezocht artikelnummer
GS01004
Gevonden artikelnummer
GS01004
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS130-003
Keltec / alternatief artikelnummer
KV130-003
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

AIR MAZE GS01004 / OCP OS130-003 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—GA107 Old / 25 HP / 7/8,5 BAR
  • ATLAS COPCO—GA110 Old / 25 HP / 10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA25 / <1.991 / 30 HP / 7/8,5/10 BAR
  • ATLAS COPCO—GA27 / <1.991 / 30 HP / 7/8,5/10 BAR
  • ATLAS COPCO—XA40

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor AIR MAZE GS01004.

D1 buitendiameter
168 mm (6,61 inch)
D2 diameter
220 mm (8,66 inch)
D3 diameter
13 mm
H1 hoogte
250 mm (9,84 inch)
H2 hoogte
220 mm (8,66 inch)
GTIN
8721606860363

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast AIR MAZE GS01004 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van AIR MAZE