FZFC470ACAB AIR SUPPLY vervangingsonderdeel

FZFC470ACAB is een artikelnummer van AIR SUPPLY voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst AIR SUPPLY FZFC470ACAB naar OCP LF-KP2323, een leidingfilter.

Kruisverwijzing voor AIR SUPPLY FZFC470ACAB

Merk
AIR SUPPLY
Gezocht artikelnummer
FZFC470ACAB
Gevonden artikelnummer
FZFC470ACAB
OCP-artikelnummer (vervanger)
LF-KP2323
Keltec / alternatief artikelnummer
KP2323
Producttype
Leidingfilter

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor AIR SUPPLY FZFC470ACAB.

D1 buitendiameter
127 mm (5 inch)
D2 diameter
100 mm (3,94 inch)
D3 diameter
54 mm (2,13 inch)
H1 hoogte
298,5 mm (11,75 inch)
H2 hoogte
289 mm (11,38 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast AIR SUPPLY FZFC470ACAB ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van AIR SUPPLY