1028810510 ATLAS COPCO vervangingsonderdeel

1028810510 is een artikelnummer van ATLAS COPCO voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst ATLAS COPCO 1028810510 naar OCP AF25-039, een luchtfilter, toegepast in 111 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor ATLAS COPCO 1028810510

OCP AF25-039 — vervangingsonderdeel voor ATLAS COPCO 1028810510
Merk
ATLAS COPCO
Gezocht artikelnummer
1028810510
Gevonden artikelnummer
1028810510
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF25-039
Keltec / alternatief artikelnummer
KC25-039
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

ATLAS COPCO 1028810510 / OCP AF25-039 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—XA(S)420CUD / CUMMINS
  • ATLAS COPCO—XA(S)97Dd / DEUTZ
  • ATLAS COPCO—XA420CUD / CUMMINS
  • ATLAS COPCO—XAHS107Pd / BRP069667> / abr/2009> / PERKINS
  • ATLAS COPCO—XAHS1200SD5 / SCANIA DC1374A / SCANIA DC1374A
  • ATLAS COPCO—XAHS146MWd / Jun/2004> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAHS146MWd Phase2 / BRP060006> / Jan/2008> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAHS146MWd Phase2 / BRP060006> / Mar/2007> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAHS146MWd Phase2 / BRP060006> / Nov/2009> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAHS146MWd Phase2 / BRP060006> / Oct/2006> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAHS157Pd / BRP076194> / Feb/2011> / PERKINS
  • ATLAS COPCO—XAHS360Cud / BRP060003> / Dec/2008> / CUMMINS
  • ATLAS COPCO—XAHS360Cud / BRP076230> / May/2011> / CUMMINS 6CTA8.3
  • ATLAS COPCO—XAHS750MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L
  • ATLAS COPCO—XAHS805MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L / 12 BAR
  • ATLAS COPCO—XAHS836
  • ATLAS COPCO—XAMS400Cud / BRP076230> / May/2011> / CUMMINS 6CTA8.3
  • ATLAS COPCO—XAMS900MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L / 8,6 BAR
  • ATLAS COPCO—XAS127Dd / DEUTZ
  • ATLAS COPCO—XAS127Pd / PERKINS
  • ATLAS COPCO—XAS136Dd / DEUTZ
  • ATLAS COPCO—XAS136MWd / Jun/2004> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS136MWd Phase2 / BRP060006> / Jan/2008> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS136MWd Phase2 / BRP060006> / Mar/2007> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS136MWd Phase2 / BRP060006> / Nov/2009> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS136MWd Phase2 / BRP060006> / Oct/2006> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS137Pd / BRP069667> / abr/2009> / PERKINS
  • ATLAS COPCO—XAS137Pd / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS1500SD5 / SCANIA DC1374A / SCANIA DC1374A
  • ATLAS COPCO—XAS186MWd / Jun/2004> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS186MWd Phase2 / BRP060006> / Jan/2008> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS186MWd Phase2 / BRP060006> / Mar/2007> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS186MWd Phase2 / BRP060006> / Nov/2009> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS186MWd Phase2 / BRP060006> / Oct/2006> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS187 / BQD104919>
  • ATLAS COPCO—XAS187Pd / BRP076194> / Feb/2011> / PERKINS
  • ATLAS COPCO—XAS360Cud / BRP060003> / Dec/2008> / CUMMINS
  • ATLAS COPCO—XAS360Cud / BRP076230> / May/2011> / CUMMINS 6CT8.3
  • ATLAS COPCO—XAS420Cud / BRP060003> / Dec/2008> / CUMMINS
  • ATLAS COPCO—XAS420Cud / BRP076230> / Jun/2012> / CUMMINS 6CTA8.3
  • ATLAS COPCO—XAS420Cud / BRP076230> / May/2011> / CUMMINS 6CTA8.3
  • ATLAS COPCO—XAS430Cud / BRP076230> / Jun/2012> / CUMMINS 6CTA8.3
  • ATLAS COPCO—XAS430Cud / BRP076230> / May/2011> / CUMMINS 6CTA8.3
  • ATLAS COPCO—XAS47
  • ATLAS COPCO—XAS770MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 6,5L / 7 BAR
  • ATLAS COPCO—XAS96MWd / Jun/2004> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS96MWd Phase2 / BRP060006> / Jan/2008> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS96MWd Phase2 / BRP060006> / Mar/2007> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS96MWd Phase2 / BRP060006> / Nov/2009> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAS96MWd Phase2 / BRP060006> / Oct/2006> / MWM
  • ATLAS COPCO—XAT0910MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L
  • ATLAS COPCO—XATS1200CUD / KTA19DM / KTA19DM
  • ATLAS COPCO—XATS1300SD5 / BQD107345 / 2015> / SCANIA DC1374A / SCANIA DC1374A
  • ATLAS COPCO—XATS167Pd / BRP076194> / Feb/2011> / PERKINS
  • ATLAS COPCO—XATS176MWd / Jun/2004> / MWM
  • ATLAS COPCO—XATS176MWd Phase2 / BRP060006> / Jan/2008> / MWM
  • ATLAS COPCO—XATS176MWd Phase2 / BRP060006> / Mar/2007> / MWM
  • ATLAS COPCO—XATS176MWd Phase2 / BRP060006> / Nov/2009> / MWM
  • ATLAS COPCO—XATS176MWd Phase2 / BRP060006> / Oct/2006> / MWM
  • ATLAS COPCO—XATS177Pd / PERKINS
  • ATLAS COPCO—XATS360Cud / BRP060003> / Dec/2008> / CUMMINS
  • ATLAS COPCO—XATS360Cud / BRP076230> / May/2011> / CUMMINS 6CTA8.3
  • ATLAS COPCO—XATS380Cud / BRP076230> / May/2011> / CUMMINS
  • ATLAS COPCO—XATS780MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L
  • ATLAS COPCO—XATS805MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L / 10 BAR
  • ATLAS COPCO—XATS900MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L / 10 BAR
  • ATLAS COPCO—XATS910MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L / 10 BAR
  • ATLAS COPCO—XAVO815MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L
  • ATLAS COPCO—XAVS1100 / BRP089699> / 2013> / SCANIA ELETRON / 30 BAR
  • ATLAS COPCO—XAVS147Pd / BRP076194> / Feb/2011> / PERKINS
  • ATLAS COPCO—XAVS300Cud / BRP076230> / May/2011> / CUMMINS 6CTA8.3
  • ATLAS COPCO—XAVS815MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L
  • ATLAS COPCO—XAVS815MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L / 14 BAR
  • ATLAS COPCO—XAVS830MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L
  • ATLAS COPCO—XAVS860MWd BRP / BQD100009> / 09/2014> / MWM MAXFORCE 7,2L
  • ATLAS COPCO—XRV1000 SD5 / BQD100009> / 11/2016> / SCANIA ELETRON / 30 BAR
  • ATLAS COPCO—XRV1000 SD5 / BRP070587> On Wheels / Jan/2012> / SCANIA ELETRON / 30 BAR
  • ATLAS COPCO—XRV1000 SD5 / BRP070587> Without Wheels / Jan/2012> / SCANIA ELETRON / 30 BAR
  • ATLAS COPCO—XRV1000 SD5 / BRP084076> / Jul/2014> / SCANIA ELETRON / 30 BAR
  • ATLAS COPCO—XRV1100X330 / SCANIA 0983A / 25 BAR
  • ATLAS COPCO—XRV1250X350 / SCANIA 0983A / 28 BAR
  • ATLAS COPCO—XRW1000 SD5 / BRP070587> On Wheels / Jan/2012> / SCANIA ELETRON / 30 BAR
  • ATLAS COPCO—XRW1000 SD5 / BRP070587> Without Wheels / Jan/2012> / SCANIA ELETRON / 30 BAR
  • ATLAS COPCO—XRW1000 SD5 / BRP084076> / 11/2016> / SCANIA ELETRON / 30 BAR
  • ATLAS COPCO—XRW1000 SD5 / BRP084076> / Jul/2014> / SCANIA ELETRON / 30 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—300-Q / 2012 / PERKINS / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—300-Q Phase 2ED2 / BRP06989> / MWM / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—400-Q / BRP07532> / MWM4 / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—400-Q Phase 2ED2 / BRP06989> / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—400-QH Phase 2ED2 / BRP06989> / PERKINS / 10 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—400-QHH Phase 2ED2 / BRP06989> / PERKINS / 12 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—400Q
  • CHICAGO PNEUMATIC—760-Q / BRP076230> / CUM NTA855C / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—760-QH / BRP076230> / CUM NTA855C / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—760-QHH / BRP076230> / CUM NTA855C / 12 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—760-QHP / BRP076230> / CUM NTA855C / 14 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—900-Q / BRP076230> / CUM NTA855C / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—950-DPH / <Jul/2012 / MERCEDES / 22 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—950-DUH / BRP 067009 / 2010> / 22 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—950-DUH NEW / BRP084076> / Jul/2012> / SCANIA ELETRON / 22 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS1100-25 / BQD999999> / SCANIA / 25 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS1250-28 / BQD9999999 / SCANIA / 28 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS500E / BQR127641 / 2022
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS700-14 / BQD100009> / 01/08/2015> / CUMMINS / 14 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS770-21 / BQD100009> / 01/08/2015> / CUMMINS / 21 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS790-10 / BQD100009> / 01/08/2015> / CUMMINS / 10 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS790-12 / BQD100009> / 01/08/2015> / CUMMINS / 12 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS800-20 / BQR125863→ / 12/2021> / MWM HP / 20 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS815-14 / BQD100009> / 01/08/2015> / CUMMINS / 14 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS820-17 / BQD100009> / 01/08/2015> / CUMMINS / 21 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS900 / BQD100009> / 01/08/2015> / CUMMINS / 7 BAR

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor ATLAS COPCO 1028810510.

D1 buitendiameter
155 mm (6,1 inch)
D2 diameter
134 mm (5,28 inch)
H1 hoogte
508 mm (20 inch)
H2 hoogte
468 mm (18,43 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast ATLAS COPCO 1028810510 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van ATLAS COPCO