1089062017 ATLAS COPCO vervangingsonderdeel

1089062017 is een artikelnummer van ATLAS COPCO voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst ATLAS COPCO 1089062017 naar OCP VK220-005, een ventielset, toegepast in 10 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor ATLAS COPCO 1089062017

OCP VK220-005 — vervangingsonderdeel voor ATLAS COPCO 1089062017
Merk
ATLAS COPCO
Gezocht artikelnummer
1089062017
Gevonden artikelnummer
1089062017
OCP-artikelnummer (vervanger)
VK220-005
Keltec / alternatief artikelnummer
KX220-005
Producttype
Ventielset

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

ATLAS COPCO 1089062017 / OCP VK220-005 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—GA18VSD / BRP066292 To BRP072284 / 2007
  • ATLAS COPCO—GA22VSD / BRP066292 To BRP072284 / 2007
  • ATLAS COPCO—GA30VSD / BRP066292 To BRP072284 / 2007
  • ATLAS COPCO—GA37VSD / BRP062772 a BRP087913
  • ATLAS COPCO—GA37VSD / BRP078915 a BRP094855, BQD100000... / 2012
  • ATLAS COPCO—GA45VSD / BRP062772 a BRP087913
  • ATLAS COPCO—GA45VSD / BRP078915 a BRP094855, BQD100000... / 2012
  • ATLAS COPCO—GA55VSD / BRP062772 a BRP087913
  • ATLAS COPCO—GA75VSD / BRP060458 To BRP087913> / 2006 / 100 HP
  • ATLAS COPCO—GA90VSD / BRP060458 To BRP087913> / 2006 /125 HP

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast ATLAS COPCO 1089062017 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van ATLAS COPCO