1094850800 ATLAS COPCO vervangingsonderdeel

1094850800 is een artikelnummer van ATLAS COPCO voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst ATLAS COPCO 1094850800 naar OCP AF315-030, een luchtfilter, toegepast in 3 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor ATLAS COPCO 1094850800

OCP AF315-030 — vervangingsonderdeel voor ATLAS COPCO 1094850800
Merk
ATLAS COPCO
Gezocht artikelnummer
1094850800
Gevonden artikelnummer
1094850800
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF315-030
Keltec / alternatief artikelnummer
KA315-030
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

ATLAS COPCO 1094850800 / OCP AF315-030 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—GA75VSD / BQR144116 / 02.2025 >
  • ATLAS COPCO—GA90VSD / BQR144116 / 02.2025 >
  • ATLAS COPCO—GA90VSDiPM / WXI 240.001 / 03/2022>

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor ATLAS COPCO 1094850800.

D1 buitendiameter
246 mm (9,69 inch)
D2 diameter
150 mm (5,91 inch)
D3 diameter
135 mm (5,31 inch)
H1 hoogte
415 mm (16,34 inch)
H2 hoogte
374 mm (14,72 inch)
GTIN
8721606869427

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast ATLAS COPCO 1094850800 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van ATLAS COPCO