1625890927 ATLAS COPCO vervangingsonderdeel

1625890927 is een artikelnummer van ATLAS COPCO voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst ATLAS COPCO 1625890927 naar OCP AF295-026, een luchtfilter, toegepast in 2 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor ATLAS COPCO 1625890927

OCP AF295-026 — vervangingsonderdeel voor ATLAS COPCO 1625890927
Merk
ATLAS COPCO
Gezocht artikelnummer
1625890927
Gevonden artikelnummer
1625890927
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF295-026
Keltec / alternatief artikelnummer
KA295-026
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

ATLAS COPCO 1625890927 / OCP AF295-026 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—GA37+ / API442000 / Jul/20 / 7,5/8/10/13
  • ATLAS COPCO—GA45+ / API442000 / Jul/20 / 7,5/8/10/13

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor ATLAS COPCO 1625890927.

D1 buitendiameter
175 mm (6,88 inch)
D2 diameter
115 mm (4,52 inch)
H1 hoogte
360 mm (14,17 inch)
H2 hoogte
337 mm (12,01 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast ATLAS COPCO 1625890927 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van ATLAS COPCO