2901162400 ATLAS COPCO vervangingsonderdeel

2901162400 is een artikelnummer van ATLAS COPCO voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst ATLAS COPCO 2901162400 naar OCP AF680-006, een luchtfilter, toegepast in 28 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor ATLAS COPCO 2901162400

OCP AF680-006 — vervangingsonderdeel voor ATLAS COPCO 2901162400
Merk
ATLAS COPCO
Gezocht artikelnummer
2901162400
Gevonden artikelnummer
2901162400
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF680-006
Keltec / alternatief artikelnummer
KA680-006
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

ATLAS COPCO 2901162400 / OCP AF680-006 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—GA30VSDFF / BQD0110170> / 09/2017> / 40 HP
  • ATLAS COPCO—GA37+ / BRP088051> / 08/2013> / 50 HP
  • ATLAS COPCO—GA37VSDFF / BQD / 2015 / 50 HP
  • ATLAS COPCO—GA45+ / BRP088051> / 08/2013>
  • ATLAS COPCO—GA45VSD / BRP088051> / 08/2013>
  • ATLAS COPCO—GA45VSD+ / BQD0110170 / 09/2017>
  • ATLAS COPCO—GA45VSD+ / WUX586064 / Aug/2012> / 60 HP
  • ATLAS COPCO—GA55 / BQD0111845> / Jan/21 / 75 HP
  • ATLAS COPCO—GA55 / BRP062855 To BRP088033 / 75 HP
  • ATLAS COPCO—GA55 / BRP082893> / 2.013> / 75 HP
  • ATLAS COPCO—GA55 / BRP083783> / 2.011> / 75 HP
  • ATLAS COPCO—GA55AFF / BRP0719100> / 2009>
  • ATLAS COPCO—GA55C / BRP062855> / 75 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA55VSD / API660.000 / 04/2012→
  • ATLAS COPCO—GA55VSD / BRP062772> / 75 HP
  • ATLAS COPCO—GA55VSD / BRP062855> / 75 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA55VSD FF / BRP083783> / 2.011> / 75 HP
  • ATLAS COPCO—GA55VSDFF / BQD0103692> / 04/2015> / 75 HP
  • ATLAS COPCO—GA55VSDFF / BQD0104700> / 42248 / 75 HP
  • ATLAS COPCO—GA55VSDFF / BRP087914> / 05/2013> / 75 HP
  • ATLAS COPCO—GA75 / BQD0111845> / 44197 / 100 HP
  • ATLAS COPCO—GA75 / BRP062855> / Aug/2.007> / 100 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA75VSD/ff / BRP083783> / 2.011> / 100 HP
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPVS-125 / NEW / 125 HP
  • GARDNER DENVER—ELECTRA SAVER II G2 ST40/50 / S492067 / 50 / 10 / 05/2016>
  • GARDNER DENVER—ESM30 V2 / 40 / 01/2019>
  • GARDNER DENVER—ESM37 V2 / 50 / 01/2019>
  • GARDNER DENVER—ESM50 V2 / 70 / 01/2019>

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor ATLAS COPCO 2901162400.

D1 buitendiameter
224 mm (8,82 inch)
D2 diameter
128 mm (5,04 inch)
H1 hoogte
360 mm (14,17 inch)
H2 hoogte
325 mm (12,8 inch)
GTIN
8721606869793

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast ATLAS COPCO 2901162400 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van ATLAS COPCO