2901207956 ATLAS COPCO vervangingsonderdeel

2901207956 is een artikelnummer van ATLAS COPCO voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst ATLAS COPCO 2901207956 naar OCP LF-KPUD145, een leidingfilter.

Kruisverwijzing voor ATLAS COPCO 2901207956

Merk
ATLAS COPCO
Gezocht artikelnummer
2901207956
Gevonden artikelnummer
2901207956
OCP-artikelnummer (vervanger)
LF-KPUD145
Keltec / alternatief artikelnummer
KPUD145X
Producttype
Leidingfilter

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor ATLAS COPCO 2901207956.

D1 buitendiameter
85 mm (3,35 inch)
D2 diameter
120,5 mm (4,74 inch)
D3 diameter
40,6 mm
H1 hoogte
393 mm (15,47 inch)
H2 hoogte
320 mm (12,6 inch)
Filterfijnheid
0,01 µm
Restoliegehalte
0,001 ppm

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast ATLAS COPCO 2901207956 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van ATLAS COPCO