2901208038 ATLAS COPCO vervangingsonderdeel

2901208038 is een artikelnummer van ATLAS COPCO voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst ATLAS COPCO 2901208038 naar OCP LF-KPQD240, een leidingfilter.

Kruisverwijzing voor ATLAS COPCO 2901208038

OCP LF-KPQD240 — vervangingsonderdeel voor ATLAS COPCO 2901208038
Merk
ATLAS COPCO
Gezocht artikelnummer
2901208038
Gevonden artikelnummer
2901208038
OCP-artikelnummer (vervanger)
LF-KPQD240
Keltec / alternatief artikelnummer
KPQD240X
Producttype
Leidingfilter

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor ATLAS COPCO 2901208038.

D1 buitendiameter
102,6 mm (4,03 inch)
D2 diameter
143,5 mm (5,64 inch)
D3 diameter
49,3 mm (1,94 inch)
H1 hoogte
503 mm (19,8 inch)
H2 hoogte
412,8 mm (16,25 inch)
Filterfijnheid
0,01 µm
Restoliegehalte
0,003 ppm

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast ATLAS COPCO 2901208038 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van ATLAS COPCO