2901300301 ATLAS COPCO vervangingsonderdeel

2901300301 is een artikelnummer van ATLAS COPCO voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst ATLAS COPCO 2901300301 naar OCP LF-KPPD09, een leidingfilter.

Kruisverwijzing voor ATLAS COPCO 2901300301

OCP LF-KPPD09 — vervangingsonderdeel voor ATLAS COPCO 2901300301
Merk
ATLAS COPCO
Gezocht artikelnummer
2901300301
Gevonden artikelnummer
2901300301
OCP-artikelnummer (vervanger)
LF-KPPD09
Keltec / alternatief artikelnummer
KPPD09
Producttype
Leidingfilter

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor ATLAS COPCO 2901300301.

D1 buitendiameter
46 mm (1,81 inch)
D2 diameter
23,2 mm (0,91 inch)
D3 diameter
17,3 mm (0,68 inch)
H1 hoogte
67 mm (2,64 inch)
H2 hoogte
56 mm (2,2 inch)
Filterfijnheid
0,01 µm
Debiet
0,54 Nm³/min
Restoliegehalte
0,01 ppm
GTIN
8721606863593

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast ATLAS COPCO 2901300301 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van ATLAS COPCO