2903101200 ATLAS COPCO vervangingsonderdeel

2903101200 is een artikelnummer van ATLAS COPCO voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst ATLAS COPCO 2903101200 naar OCP AF50-013, een luchtfilter, toegepast in 15 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor ATLAS COPCO 2903101200

OCP AF50-013 — vervangingsonderdeel voor ATLAS COPCO 2903101200
Merk
ATLAS COPCO
Gezocht artikelnummer
2903101200
Gevonden artikelnummer
2903101200
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF50-013
Keltec / alternatief artikelnummer
KA50-013
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

ATLAS COPCO 2903101200 / OCP AF50-013 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—GA11 1st Gen / 110.001-110.999 / <Nov/1996 / 15 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA11 2nd Gen / 111.001-111.999 / Nov/1.996> / <Oct/1.999 / 15 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA15 1st Gen / 150.001-150.999 / <Oct/1.996 / 20 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA15 2nd Gen / 151.001-151.999 / Nov/1.996> / <Oct/1.999 / 20 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA18 1st Gen / 180.001-180.999 / 25 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA18 2nd Gen / 181.001-181.999 / Nov/1.996> / <Oct/1.999 / 25 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA22 1st Gen / 220.001-220.999 / 30 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA22 2nd Gen / 221.001-221.999 / Nov/1.996> / <Oct/1.999 / 30 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—S-8/15 / 15 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—S-8/15H,HH,L,M / <Oct/1.999 / 15 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—S-8/20 / 20 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—S-8/20H,HH,L,M / <Oct/1.999 / 20 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—S-8/25 / 25 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—S-8/30H,HH,L,M / <Oct/1.999 / 30 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—S-8/30H,HH,L,M / 30 HP / 7/8,5/10/12 BAR

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor ATLAS COPCO 2903101200.

D1 buitendiameter
141 mm (5,55 inch)
D2 diameter
78 mm (3,07 inch)
H1 hoogte
120 mm (4,72 inch)
H2 hoogte
116 mm (4,57 inch)
GTIN
8721606869632

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast ATLAS COPCO 2903101200 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van ATLAS COPCO