PDP50+ ATLAS COPCO vervangingsonderdeel

PDP50+ is een artikelnummer van ATLAS COPCO voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst ATLAS COPCO PDP50+ naar OCP LF-KPPD44, een leidingfilter.

Kruisverwijzing voor ATLAS COPCO PDP50+

Merk
ATLAS COPCO
Gezocht artikelnummer
PDP50+
Gevonden artikelnummer
PDP50+
OCP-artikelnummer (vervanger)
LF-KPPD44
Keltec / alternatief artikelnummer
KPPD44
Producttype
Leidingfilter

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor ATLAS COPCO PDP50+.

D1 buitendiameter
60 mm (2,36 inch)
D2 diameter
33,3 mm (1,31 inch)
D3 diameter
26,2 mm (1,03 inch)
H1 hoogte
166 mm (6,54 inch)
H2 hoogte
154 mm (6,06 inch)
Filterfijnheid
0,01 µm
Debiet
2,64 Nm³/min
Restoliegehalte
0,01 ppm
GTIN
8721606863661

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast ATLAS COPCO PDP50+ ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van ATLAS COPCO