PA2519 BALDWIN FILTERS vervangingsonderdeel

PA2519 is een artikelnummer van BALDWIN FILTERS voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst BALDWIN FILTERS PA2519 naar OCP AF230-015, een luchtfilter, toegepast in 7 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor BALDWIN FILTERS PA2519

OCP AF230-015 — vervangingsonderdeel voor BALDWIN FILTERS PA2519
Merk
BALDWIN FILTERS
Gezocht artikelnummer
PA2519
Gevonden artikelnummer
PA2519
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF230-015
Keltec / alternatief artikelnummer
KC230-015
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

BALDWIN FILTERS PA2519 / OCP AF230-015 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • INGERSOLL RAND—HP600WCU / CUM6CTA8,3
  • INGERSOLL RAND—HP750WCU / CUM6CTA8,3
  • INGERSOLL RAND—HP935
  • INGERSOLL RAND—SIERRA H100A
  • INGERSOLL RAND—VHP825WCU / CUMMINS
  • INGERSOLL RAND—XP750WCU / CUM6CTA8,3
  • INGERSOLL RAND—XP825WCU / CUM6CTA8,3

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor BALDWIN FILTERS PA2519.

D1 buitendiameter
193 mm (7,6 inch)
D2 diameter
156 mm (6,14 inch)
D3 diameter
22,5 mm (0,89 inch)
H1 hoogte
467 mm (18,39 inch)
H2 hoogte
457 mm (17,99 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast BALDWIN FILTERS PA2519 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van BALDWIN FILTERS