PA3643 BALDWIN FILTERS vervangingsonderdeel
PA3643 is een artikelnummer van BALDWIN FILTERS voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst BALDWIN FILTERS PA3643 naar OCP AF80-045, een luchtfilter, toegepast in 2 vermelde compressormodellen.
Kruisverwijzing voor BALDWIN FILTERS PA3643

- Merk
- BALDWIN FILTERS
- Gezocht artikelnummer
- PA3643
- Gevonden artikelnummer
- PA3643
- OCP-artikelnummer (vervanger)
- AF80-045
- Keltec / alternatief artikelnummer
- KA80-045
- Producttype
- Luchtfilter
Compressormodellen waarop dit onderdeel past
BALDWIN FILTERS PA3643 / OCP AF80-045 staat vermeld voor de volgende compressoren.
- SULLAIR—SHOPTEK 400 / 5 HP / 150 PSI
- SULLAIR—ST410RD
Technische specificaties
Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor BALDWIN FILTERS PA3643.
- D1 buitendiameter
- 114,3 mm (4,5 inch)
- D2 diameter
- 40 mm (1,57 inch)
- D3 diameter
- 46,7 mm (1,84 inch)
- H1 hoogte
- 149 mm (5,87 inch)
- H2 hoogte
- 114,3 mm (4,5 inch)
Dit onderdeel vervangt ook
Dezelfde OCP-vervanger dekt naast BALDWIN FILTERS PA3643 ook deze OEM-nummers.
