RS3990 BALDWIN FILTERS vervangingsonderdeel

RS3990 is een artikelnummer van BALDWIN FILTERS voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst BALDWIN FILTERS RS3990 naar OCP AF340-023, een luchtfilter, toegepast in 33 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor BALDWIN FILTERS RS3990

OCP AF340-023 — vervangingsonderdeel voor BALDWIN FILTERS RS3990
Merk
BALDWIN FILTERS
Gezocht artikelnummer
RS3990
Gevonden artikelnummer
RS3990
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF340-023
Keltec / alternatief artikelnummer
KA340-023
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

BALDWIN FILTERS RS3990 / OCP AF340-023 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—/ Jan/2012> / kubota D905
  • ATLAS COPCO—XA40
  • ATLAS COPCO—XAHS38KD / KUBOTA V1505
  • ATLAS COPCO—XAS37KD / Oct/2007> / kubota D1105
  • ATLAS COPCO—XAS48KD / APP806.000> / KUBOTA D902
  • BOGE—S 16 8/10/13 bar 11,0 kW
  • BOGE—S 20 8/10/13 bar 15,0 kW
  • BOGE—S 24 8/10/13 bar 18,5 kW
  • BOGE—S 30 8/10/13 bar 22,0 kW
  • BOGE—SD 20 8/10/13 bar 15,0 kW
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS-100 / APP806.000> / KUBOTA 3CIL D902 / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS-90 Old / DEUTZ / 7 BAR
  • ELGI—E15 / 20 HP
  • ELGI—EG11 GLOBAL SERIES / 15 HP / 7/8/10/12 BAR / Jan/2012>
  • ELGI—EG15 GLOBAL SERIES / 20 HP / 7/8/10/12 BAR / Jan/2012>
  • ELGI—EG18 GLOBAL SERIES / 25 HP / 10 E 12 BAR / Jan/2012>
  • ELGI—EG22 GLOBAL SERIES / 30 HP / 12 BAR / Jan/2012>
  • KAESER—ASV-40 vacuum screw
  • KAESER—ASV-60 vacuum screw
  • KAESER—BSV-100 vacuum scre
  • KAESER—BSV-80 vacuum scre
  • KAESER—CSV-125 vacuum screw
  • KAESER—CSV-150 vacuum screw
  • KAESER—M20
  • KAESER—M21
  • KAESER—M22
  • KAESER—M24
  • KAESER—M25
  • KAESER—M26
  • KAESER—M31
  • KAESER—M43
  • KAESER—M50
  • KAESER—M52

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor BALDWIN FILTERS RS3990.

D1 buitendiameter
115 mm (4,53 inch)
D2 diameter
67 mm (2,64 inch)
H1 hoogte
252 mm (9,92 inch)
H2 hoogte
220 mm (8,66 inch)
GTIN
8721606869441

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast BALDWIN FILTERS RS3990 ook deze OEM-nummers.

en nog 9

← Alle artikelnummers van BALDWIN FILTERS