1031006902 CHICAGO PNEUMATIC vervangingsonderdeel

1031006902 is een artikelnummer van CHICAGO PNEUMATIC voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst CHICAGO PNEUMATIC 1031006902 naar OCP OS150-019, een olieafscheider, toegepast in 9 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor CHICAGO PNEUMATIC 1031006902

OCP OS150-019 — vervangingsonderdeel voor CHICAGO PNEUMATIC 1031006902
Merk
CHICAGO PNEUMATIC
Gezocht artikelnummer
1031006902
Gevonden artikelnummer
1031006902
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS150-019
Keltec / alternatief artikelnummer
KV150-019
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

CHICAGO PNEUMATIC 1031006902 / OCP OS150-019 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • CHICAGO PNEUMATIC—185-QU / MUITO Old / PERKINS 4236 / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—S-10 / 30/40HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ELGI—EG22P
  • ELGI—EG26
  • ELGI—EG30 / 40HP
  • ELGI—EG37 / 50HP
  • ELGI—EG45 / 60HP
  • SCHULZ—SRP1020 / 20 HP / 20 HP / 110/150/175 HP
  • SCHULZ—SRP1025 / 25 HP / 25 HP / 110/150/175 HP

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor CHICAGO PNEUMATIC 1031006902.

D1 buitendiameter
168 mm (6,61 inch)
D2 diameter
200 mm (7,87 inch)
D3 diameter
123 mm (4,84 inch)
H1 hoogte
320 mm (12,6 inch)
H2 hoogte
305 mm (12,01 inch)
GTIN
8721606860530

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast CHICAGO PNEUMATIC 1031006902 ook deze OEM-nummers.

en nog 34

← Alle artikelnummers van CHICAGO PNEUMATIC