220090017 CHICAGO PNEUMATIC vervangingsonderdeel

220090017 is een artikelnummer van CHICAGO PNEUMATIC voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst CHICAGO PNEUMATIC 220090017 naar OCP OS70-032, een olieafscheider.

Kruisverwijzing voor CHICAGO PNEUMATIC 220090017

Merk
CHICAGO PNEUMATIC
Gezocht artikelnummer
220090017
Gevonden artikelnummer
220090017
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS70-032
Keltec / alternatief artikelnummer
KV70-032
Producttype
Olieafscheider

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor CHICAGO PNEUMATIC 220090017.

D1 buitendiameter
133 mm (5,24 inch)
D2 diameter
171 mm (6,73 inch)
D3 diameter
89 mm (3,5 inch)
H1 hoogte
202 mm (7,95 inch)
H2 hoogte
200 mm (7,87 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast CHICAGO PNEUMATIC 220090017 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van CHICAGO PNEUMATIC