2258290039 CHICAGO PNEUMATIC vervangingsonderdeel

2258290039 is een artikelnummer van CHICAGO PNEUMATIC voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst CHICAGO PNEUMATIC 2258290039 naar OCP LF-KP285-018, een leidingfilter.

Kruisverwijzing voor CHICAGO PNEUMATIC 2258290039

Merk
CHICAGO PNEUMATIC
Gezocht artikelnummer
2258290039
Gevonden artikelnummer
2258290039
OCP-artikelnummer (vervanger)
LF-KP285-018
Keltec / alternatief artikelnummer
KP285-018
Producttype
Leidingfilter

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor CHICAGO PNEUMATIC 2258290039.

D1 buitendiameter
139,7 mm (5,5 inch)
D2 diameter
95,25 mm (3,75 inch)
D3 diameter
17,5 mm (0,69 inch)
H1 hoogte
749,3 mm (29,5 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast CHICAGO PNEUMATIC 2258290039 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van CHICAGO PNEUMATIC