2258293603 CHICAGO PNEUMATIC vervangingsonderdeel

2258293603 is een artikelnummer van CHICAGO PNEUMATIC voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst CHICAGO PNEUMATIC 2258293603 naar OCP LF-KP4003, een leidingfilter.

Kruisverwijzing voor CHICAGO PNEUMATIC 2258293603

Merk
CHICAGO PNEUMATIC
Gezocht artikelnummer
2258293603
Gevonden artikelnummer
2258293603
OCP-artikelnummer (vervanger)
LF-KP4003
Keltec / alternatief artikelnummer
KP4003
Producttype
Leidingfilter

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor CHICAGO PNEUMATIC 2258293603.

D1 buitendiameter
38,1 mm
H1 hoogte
92,2 mm (3,63 inch)
H2 hoogte
79,5 mm (3,12 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast CHICAGO PNEUMATIC 2258293603 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van CHICAGO PNEUMATIC