DF18A DV SYSTEMS vervangingsonderdeel

DF18A is een artikelnummer van DV SYSTEMS voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst DV SYSTEMS DF18A naar OCP LF-KP1846, een leidingfilter.

Kruisverwijzing voor DV SYSTEMS DF18A

Merk
DV SYSTEMS
Gezocht artikelnummer
DF18A
Gevonden artikelnummer
DF18A
OCP-artikelnummer (vervanger)
LF-KP1846
Keltec / alternatief artikelnummer
KP1846
Producttype
Leidingfilter

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor DV SYSTEMS DF18A.

D1 buitendiameter
51 mm (2,01 inch)
D2 diameter
12,7 mm (0,5 inch)
H1 hoogte
77,7 mm (3,06 inch)
H2 hoogte
71,4 mm (2,81 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast DV SYSTEMS DF18A ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van DV SYSTEMS