TR1046 FILTROS TURBO vervangingsonderdeel

TR1046 is een artikelnummer van FILTROS TURBO voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst FILTROS TURBO TR1046 naar OCP AF1800-003, een luchtfilter, toegepast in 6 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor FILTROS TURBO TR1046

OCP AF1800-003 — vervangingsonderdeel voor FILTROS TURBO TR1046
Merk
FILTROS TURBO
Gezocht artikelnummer
TR1046
Gevonden artikelnummer
TR1046
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF1800-003
Keltec / alternatief artikelnummer
KC1800-003
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

FILTROS TURBO TR1046 / OCP AF1800-003 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • DINATEC—RMC160 / 200HP
  • SULLAIR—LS25/16-100 TANDEM / 100 HP
  • SULLAIR—LS25/16-125 TANDEM / 125 HP
  • SULLAIR—LS25/16-150 TANDEM / 150 HP
  • SULLAIR—LS25S-150L,H,HH / 150 HP / 100,115,140 PSI
  • SULLAIR—LS25S-200L,H,HH / 200 HP / 100,115,140 PSI

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor FILTROS TURBO TR1046.

D1 buitendiameter
351 mm (13,82 inch)
D2 diameter
241 mm (9,49 inch)
D3 diameter
17 mm (0,67 inch)
H1 hoogte
531 mm (20,91 inch)
H2 hoogte
518 mm (20,39 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast FILTROS TURBO TR1046 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van FILTROS TURBO