TR15300 FILTROS TURBO vervangingsonderdeel

TR15300 is een artikelnummer van FILTROS TURBO voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst FILTROS TURBO TR15300 naar OCP AF510-021, een luchtfilter, toegepast in 50 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor FILTROS TURBO TR15300

OCP AF510-021 — vervangingsonderdeel voor FILTROS TURBO TR15300
Merk
FILTROS TURBO
Gezocht artikelnummer
TR15300
Gevonden artikelnummer
TR15300
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF510-021
Keltec / alternatief artikelnummer
KA510-021
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

FILTROS TURBO TR15300 / OCP AF510-021 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—GA22VSD+ / API832930 / 2021
  • ATLAS COPCO—GA37VSD+ff PLUS HIGH DUST / BQD0104127> / Nov/2015> / 50 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GAE22 HAVE DUTY / WUX250000 / Mar/2010> / 30 HP
  • ATLAS COPCO—GAE26 HAVE DUTY / WUX250000 / Mar/2010> / 35 HP
  • ATLAS COPCO—GAE30 HAVE DUTY / WUX250000 / Mar/2010> / 40 HP
  • COMPAIR—2110S / DEUTZ F3L1011F
  • COMPAIR—2130S / DEUTZ F3L1011F
  • COMPAIR—2150S / DEUTZ F3L1011F
  • COMPAIR—2180S / DEUTZ F3L1011F
  • COMPAIR—C121 / DEUTZ F3L1011F
  • COMPAIR—C37 / DEUTZ F3L1011F
  • COMPAIR—C51 / DEUTZ F3L1011F
  • COMPAIR—H37 / DEUTZ F3L1011F
  • COMPAIR—H51 / DEUTZ F3L1011F
  • COMPAIR—Z150S / DEUTZ F3L1011F
  • COMPAIR—Z2150S / DEUTZ F3L1011F
  • COMPAIR—Z2180HS / DEUTZ F3L1011F
  • FIAC—AIRBLOK 40 / 40 HP
  • FIAC—NEW SILVER50 / 50 HP / IYD0058900 > / 2017
  • KAESER—AS-47
  • KAESER—M36
  • KAESER—M43
  • KAESER—M45
  • KAESER—M52
  • KAESER—M57 Utility
  • KAESER—M64
  • KAESER—M76
  • METALPAN—POWER/TOTAL PACK030 >May 2.008 / 30 HP / 110/131/160/181 PSI
  • METALPAN—POWER/TOTAL PACK040 >May 2.008 / 40 HP / 110/131/160/181 PSI
  • METALPAN—POWER/TOTAL PACK050>May 2.008 / 50 HP / 110/131/160/181 PSI
  • METALPAN—POWER/TOTAL PACKFLEX030 >May 2.008 / 30 HP / 110/131/160/181 PSI
  • METALPAN—POWER/TOTAL PACKFLEX040>May 2.008 / 40 HP / 110/131/160/181 PSI
  • METALPAN—POWER/TOTAL PACKFLEX050>May 2.008 / 50 HP / 110/131/160/181 PSI
  • METALPAN—POWER/TOTAL PACKFLEX050>May 2.013 DD / 50 HP / 110/131/160/181 PSI
  • PUMA—PSBR40A / 40 (HP) / 116/145/175 (PSI) / 40 (HP)
  • PUMA—PSBR40VSD / 40 (HP) / 116/145/175 (PSI) / 40 (HP)
  • PUMA—PSBR50A / 50 (HP) / 116/145/175 (PSI) / 50 (HP)
  • PUMA—PSBR50VSD / 50 (HP) / 116/145/175 (PSI) / 50 (HP)
  • SCHULZ—SRP3030EFLEX / 30 HP / 30 HP / 109/131/160 HP
  • SCHULZ—SRP4020E(ADS-AD) / 20 HP / 20 HP
  • SCHULZ—SRP4020E(TS-R) / 20 HP / 20 HP
  • SCHULZ—SRP4020FLEX / 20 HP / 20 HP
  • SCHULZ—SRP4025E(ADS-AD) / 25 HP / 25 HP
  • SCHULZ—SRP4025E(TS-R) / 25 HP / 25 HP
  • SCHULZ—SRP4025FLEX / 25 HP / 25 HP
  • SCHULZ—SRP4030E(ADS-AD) / 30 HP / 30 HP
  • SCHULZ—SRP4030E(TS-R) / 30 HP / 30 HP
  • SCHULZ—SRP4030FLEX / 30 HP / 30 HP
  • SCHULZ—SRP4040FLEX / 40HP / 40HP
  • SCHULZ—SRP5030E FLEX / 30 HP / 30 HP

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor FILTROS TURBO TR15300.

D1 buitendiameter
149,5 mm (5,89 inch)
D2 diameter
86,7 mm (3,41 inch)
H1 hoogte
360,5 mm (14,19 inch)
H2 hoogte
327 mm (12,87 inch)
GTIN
8721606869663

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast FILTROS TURBO TR15300 ook deze OEM-nummers.

en nog 11

← Alle artikelnummers van FILTROS TURBO