2994207 GARDNER DENVER vervangingsonderdeel

2994207 is een artikelnummer van GARDNER DENVER voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst GARDNER DENVER 2994207 naar OCP AF1030-007, een luchtfilter, toegepast in 6 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor GARDNER DENVER 2994207

OCP AF1030-007 — vervangingsonderdeel voor GARDNER DENVER 2994207
Merk
GARDNER DENVER
Gezocht artikelnummer
2994207
Gevonden artikelnummer
2994207
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF1030-007
Keltec / alternatief artikelnummer
KC1030-007
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

GARDNER DENVER 2994207 / OCP AF1030-007 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—XA(S)160 / PERKINS 6357
  • ATLAS COPCO—XA120Pd / Mar/1985> / PERKINS 4.248
  • ATLAS COPCO—XAH120Pd / PERKINS 6354
  • INGERSOLL RAND—P600PU/SD2T
  • INGERSOLL RAND—P600WD2T / deutz
  • SULLAIR—LS16E100 / 100 HP

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor GARDNER DENVER 2994207.

D1 buitendiameter
141 mm (5,55 inch)
D2 diameter
127 mm (5 inch)
D3 diameter
116,5 mm (4,59 inch)
D4 diameter
17 mm (0,67 inch)
H1 hoogte
477 mm (18,78 inch)
H2 hoogte
447,5 mm (17,62 inch)
GTIN
8721606869038

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast GARDNER DENVER 2994207 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van GARDNER DENVER