47754573001 GARDNER DENVER vervangingsonderdeel

47754573001 is een artikelnummer van GARDNER DENVER voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst GARDNER DENVER 47754573001 naar OCP OF1100-069, een oliefilter, toegepast in 2 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor GARDNER DENVER 47754573001

Merk
GARDNER DENVER
Gezocht artikelnummer
47754573001
Gevonden artikelnummer
47754573001
OCP-artikelnummer (vervanger)
OF1100-069
Keltec / alternatief artikelnummer
KL1100-069
Producttype
Oliefilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

GARDNER DENVER 47754573001 / OCP OF1100-069 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • GARDNER DENVER—GDK 132FS / abril 2025
  • GARDNER DENVER—GDK 160FS / abril 2025

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor GARDNER DENVER 47754573001.

D1 buitendiameter
139 mm (5,47 inch)
D2 diameter
136 mm (5,35 inch)
H1 hoogte
306 mm (12,05 inch)
G1 schroefdraad
M39 x 1.75 LH
Filtermedium
Glasvezel
Levensduur *
2.000 h

* Schatting bij een volledige servicebeurt: luchtfilter, olieafscheider, ventielen en de bijbehorende OCP-olie (OCP 4000 = 4.000 u).

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast GARDNER DENVER 47754573001 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van GARDNER DENVER