OE3018 HIFI FILTER vervangingsonderdeel

OE3018 is een artikelnummer van HIFI FILTER voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst HIFI FILTER OE3018 naar OCP OS155-035, een olieafscheider, toegepast in 5 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor HIFI FILTER OE3018

OCP OS155-035 — vervangingsonderdeel voor HIFI FILTER OE3018
Merk
HIFI FILTER
Gezocht artikelnummer
OE3018
Gevonden artikelnummer
OE3018
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS155-035
Keltec / alternatief artikelnummer
KV155-035
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

HIFI FILTER OE3018 / OCP OS155-035 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • KAESER—M52
  • KAESER—M57
  • KAESER—M57 Utility
  • KAESER—M64
  • KAESER—M70

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor HIFI FILTER OE3018.

D1 buitendiameter
156 mm (6,14 inch)
D2 diameter
239,8 mm (9,44 inch)
D3 diameter
108 mm (4,25 inch)
H1 hoogte
248 mm (9,76 inch)
GTIN
8721606860707

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast HIFI FILTER OE3018 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van HIFI FILTER