OT2433 HIFI FILTER vervangingsonderdeel

OT2433 is een artikelnummer van HIFI FILTER voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst HIFI FILTER OT2433 naar OCP OS145-047, een olieafscheider, toegepast in 21 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor HIFI FILTER OT2433

OCP OS145-047 — vervangingsonderdeel voor HIFI FILTER OT2433
Merk
HIFI FILTER
Gezocht artikelnummer
OT2433
Gevonden artikelnummer
OT2433
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS145-047
Keltec / alternatief artikelnummer
KV145-047
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

HIFI FILTER OT2433 / OCP OS145-047 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—GA207
  • ATLAS COPCO—GA210
  • ATLAS COPCO—GA30 1st Gen / 300.001-300.999 / 40 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA307 / 40 HP / 7/8,5 BAR
  • ATLAS COPCO—GA310 / 40 HP / 10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA37 1st Gen / 370.001-370.999 / 50 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA507 / 50 HP / 7/8,5 BAR
  • ATLAS COPCO—GA510 / 50 HP / 10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—XA(S)185
  • ATLAS COPCO—XA125MWd / Sep/2000> / MWM
  • ATLAS COPCO—XA125MWd / Sep/2001> / MWM
  • ATLAS COPCO—XA175MWd / Sep/2000> / MWM
  • ATLAS COPCO—XA175MWd / Sep/2001> / MWM
  • ATLAS COPCO—XA80Pd / PERKINS 4.236
  • ATLAS COPCO—XAS60Pd / Oct/1980> / PERKINS d4203
  • CHICAGO PNEUMATIC—260-Q / MWM4.1 / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—360-Q / MWM4.1T / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—S-14/40 / 40 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—S-14/50 / 50 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • WORTHINGTON—ROLLAIR-20 / 20 (HP) / 8,8 (PSI)
  • WORTHINGTON—ROLLAIR-30 / 30 (HP) / 8,8 (PSI)

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor HIFI FILTER OT2433.

D1 buitendiameter
168 mm (6,61 inch)
D2 diameter
300 mm (11,81 inch)
D3 diameter
123 mm (4,84 inch)
H1 hoogte
337 mm (13,27 inch)
H2 hoogte
305 mm (12,01 inch)
GTIN
8721606860486

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast HIFI FILTER OT2433 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van HIFI FILTER