OS5180 HIFI FILTER vervangingsonderdeel

OS5180 is een artikelnummer van HIFI FILTER voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst HIFI FILTER OS5180 naar OCP OS465-015, een olieafscheider, toegepast in 24 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor HIFI FILTER OS5180

OCP OS465-015 — vervangingsonderdeel voor HIFI FILTER OS5180
Merk
HIFI FILTER
Gezocht artikelnummer
OS5180
Gevonden artikelnummer
OS5180
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS465-015
Keltec / alternatief artikelnummer
KV465-015
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

HIFI FILTER OS5180 / OCP OS465-015 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • CHICAGO PNEUMATIC—CPC-100 / CNK> / 39753 / 100 HP
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPC-100 / CNK> / Nov/08 / 100HP
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPD-100 / CAI> / Feb-2008> / 100 HP / 7/10/13 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPD-100 / CNK> / Feb-2008> / 100 HP / 7/10/13 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPD-125 / CAI> / Feb-2008> / 125 HP / 7/10/13 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPD-125 / CNK> / Feb-2008> / 125 HP / 7/10/13 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPD-75 / CAI> / Feb-2008> / 75 HP / 7/10/13 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPD-75 / CNK> / Feb-2008> / 75 HP / 7/10/13 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPVS-100 / CNK> / 100 HP
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPVS-75 / CNK> / 75 HP
  • ELGI—DS475-150 / 6BTA CUMMINS / 10,5 BAR
  • ELGI—DT450-150 / 6BTA CUMMINS / 10,5 BAR
  • ELGI—E55 / 75 HP
  • ELGI—E55 HORIZON New / 75 HP / 7/8/10/12 BAR
  • ELGI—E55 HORIZON Old / 75 HP / 7/8/10/12 BAR / 03/2007>
  • ELGI—E75T-7 / 100 HP / 7 BAR
  • ELGI—EE75 / 100 HP / 7/8/10/12 BAR
  • KAESER—M100
  • KAESER—M114
  • KAESER—M120P/T
  • KAESER—M121
  • KAESER—M122
  • KAESER—M122.1
  • KAESER—M80

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor HIFI FILTER OS5180.

D1 buitendiameter
168 mm (6,61 inch)
D2 diameter
200 mm (7,87 inch)
D3 diameter
110 mm (4,33 inch)
H1 hoogte
400 mm (15,75 inch)
Opbouw filtermedium
Gewikkeld
Filtermedium
Glasvezel
GTIN
8721606861728

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast HIFI FILTER OS5180 ook deze OEM-nummers.

en nog 8

← Alle artikelnummers van HIFI FILTER