35147145 INGERSOLL RAND vervangingsonderdeel

35147145 is een artikelnummer van INGERSOLL RAND voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst INGERSOLL RAND 35147145 naar OCP AF150-022, een luchtfilter, toegepast in 8 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor INGERSOLL RAND 35147145

OCP AF150-022 — vervangingsonderdeel voor INGERSOLL RAND 35147145
Merk
INGERSOLL RAND
Gezocht artikelnummer
35147145
Gevonden artikelnummer
35147145
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF150-022
Keltec / alternatief artikelnummer
KA150-022
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

INGERSOLL RAND 35147145 / OCP AF150-022 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • INGERSOLL RAND—SSR EP15 pré-intellisys / 15 HP
  • INGERSOLL RAND—SSR EP20 pré-intellisys / 20 HP
  • INGERSOLL RAND—SSR EP25 pré intellisys / 25 HP
  • INGERSOLL RAND—SSR EP30 pré intellisys / 30 HP
  • INGERSOLL RAND—SSR EP40 pré intellisys / 40 HP
  • INGERSOLL RAND—SSR1000
  • INGERSOLL RAND—SSRM 22
  • INGERSOLL RAND—SSRM30

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor INGERSOLL RAND 35147145.

D1 buitendiameter
200 mm (7,87 inch)
D2 diameter
105 mm (4,13 inch)
H1 hoogte
79,2 mm (3,12 inch)
GTIN
8721606869229

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast INGERSOLL RAND 35147145 ook deze OEM-nummers.

en nog 1

← Alle artikelnummers van INGERSOLL RAND