50748078 INGERSOLL RAND vervangingsonderdeel

50748078 is een artikelnummer van INGERSOLL RAND voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst INGERSOLL RAND 50748078 naar OCP AF195-017, een luchtfilter, toegepast in 5 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor INGERSOLL RAND 50748078

OCP AF195-017 — vervangingsonderdeel voor INGERSOLL RAND 50748078
Merk
INGERSOLL RAND
Gezocht artikelnummer
50748078
Gevonden artikelnummer
50748078
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF195-017
Keltec / alternatief artikelnummer
KC195-017
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

INGERSOLL RAND 50748078 / OCP AF195-017 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • INGERSOLL RAND—HP300WCU / CUM4BTA39116
  • INGERSOLL RAND—P375WCU / CUM4BTA39116
  • SULLAIR—LS12-50 - 24KT USA / 50 HP
  • SULLAIR—LS12-60 - 24KT USA / 60 HP
  • SULLAIR—LS12-60 - LEAK FREE USA / 60 HP

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor INGERSOLL RAND 50748078.

D1 buitendiameter
226 mm (8,9 inch)
D2 diameter
174 mm (6,85 inch)
D3 diameter
108 mm (4,25 inch)
D4 diameter
17 mm (0,67 inch)
H1 hoogte
418,7 mm (16,48 inch)
H2 hoogte
406 mm (15,98 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast INGERSOLL RAND 50748078 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van INGERSOLL RAND