91108266 INGERSOLL RAND vervangingsonderdeel

91108266 is een artikelnummer van INGERSOLL RAND voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst INGERSOLL RAND 91108266 naar OCP LF-KPFEK195AA, een leidingfilter, toegepast in 6 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor INGERSOLL RAND 91108266

Merk
INGERSOLL RAND
Gezocht artikelnummer
91108266
Gevonden artikelnummer
91108266
OCP-artikelnummer (vervanger)
LF-KPFEK195AA
Keltec / alternatief artikelnummer
KPFEK195AA
Producttype
Leidingfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

INGERSOLL RAND 91108266 / OCP LF-KPFEK195AA staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • SULLAIR—300HH / Caterpillar
  • SULLAIR—375DPQ / Caterpillar
  • SULLAIR—375H / Caterpillar
  • SULLAIR—375Q / Caterpillar
  • SULLAIR—425DPQ / Caterpillar
  • SULLAIR—425PD / PERKINS

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor INGERSOLL RAND 91108266.

D1 buitendiameter
86 mm (3,39 inch)
D2 diameter
63,8 mm (2,51 inch)
D3 diameter
52 mm (2,05 inch)
H1 hoogte
342 mm (13,46 inch)
H2 hoogte
310 mm (12,2 inch)
G1 schroefdraad
M10 x 1.5

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast INGERSOLL RAND 91108266 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van INGERSOLL RAND