D101 -> D151 IRMER & ELZE vervangingsonderdeel

D101 -> D151 is een artikelnummer van IRMER & ELZE voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst IRMER & ELZE D101 -> D151 naar OCP AF160-017, een luchtfilter, toegepast in 4 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor IRMER & ELZE D101 -> D151

OCP AF160-017 — vervangingsonderdeel voor IRMER & ELZE D101 -> D151
Merk
IRMER & ELZE
Gezocht artikelnummer
D101 -> D151
Gevonden artikelnummer
D101 -> D151
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF160-017
Keltec / alternatief artikelnummer
KC160-017
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

IRMER & ELZE D101 -> D151 / OCP AF160-017 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • KAESER—AS-25T / 18,5 (KW) / 8-11-15 (BAR)
  • KAESER—AS-26 / 8-11-15 (BAR)
  • KAESER—AS-30T Old / 22 (KW) / 8-11-15 (BAR)
  • KAESER—AS-35 Old / 8-11-15 (BAR)

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor IRMER & ELZE D101 -> D151.

D1 buitendiameter
155 mm (6,1 inch)
D2 diameter
126 mm (4,96 inch)
D3 diameter
10 mm (0,39 inch)
H1 hoogte
289 mm (11,38 inch)
H2 hoogte
279 mm (10,98 inch)
Opbouw filtermedium
Geplooid
Filtermedium
Cellulose
GTIN
8721606869250

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast IRMER & ELZE D101 -> D151 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van IRMER & ELZE