KD45021 KELTEC TECHNOLAB vervangingsonderdeel

KD45021 is een artikelnummer van KELTEC TECHNOLAB voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst KELTEC TECHNOLAB KD45021 naar OCP OS45-021, een olieafscheider, toegepast in 10 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor KELTEC TECHNOLAB KD45021

OCP OS45-021 — vervangingsonderdeel voor KELTEC TECHNOLAB KD45021
Merk
KELTEC TECHNOLAB
Gezocht artikelnummer
KD45021
Gevonden artikelnummer
KD45021
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS45-021
Keltec / alternatief artikelnummer
KD45-021
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

KELTEC TECHNOLAB KD45021 / OCP OS45-021 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • COMPAIR—13728
  • COMPAIR—17380
  • COMPAIR—7-707 PUAS / 10HP HP
  • COMPAIR—705 HIDROV / 7,5 HP
  • COMPAIR—707 HIDROV / 10 HP
  • HYDROVANE—7-707 PUAS / 10 HP
  • HYDROVANE—705 HIDROV / 7,5 HP
  • HYDROVANE—707 HIDROV / 10 HP
  • HYDROVANE—8-37
  • HYDROVANE—8-47

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor KELTEC TECHNOLAB KD45021.

D1 buitendiameter
70 mm (2,76 inch)
D2 diameter
70 mm (1,61 inch)
H1 hoogte
214 mm (8,43 inch)
H2 hoogte
203 mm (7,99 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast KELTEC TECHNOLAB KD45021 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van KELTEC TECHNOLAB