KL155023 KELTEC TECHNOLAB vervangingsonderdeel

KL155023 is een artikelnummer van KELTEC TECHNOLAB voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst KELTEC TECHNOLAB KL155023 naar OCP OF155-023-4, een oliefilter, toegepast in 19 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor KELTEC TECHNOLAB KL155023

OCP OF155-023-4 — vervangingsonderdeel voor KELTEC TECHNOLAB KL155023
Merk
KELTEC TECHNOLAB
Gezocht artikelnummer
KL155023
Gevonden artikelnummer
KL155023
OCP-artikelnummer (vervanger)
OF155-023-4
Keltec / alternatief artikelnummer
KL155-023-4
Producttype
Oliefilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

KELTEC TECHNOLAB KL155023 / OCP OF155-023-4 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—GA55+ / 15.000.284> / May/2.006> / 75 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA55+ / BRP060774 To BRP088032 / May/2.006> / 75 HP
  • ATLAS COPCO—GA55+ / BRP078597> / 2.011> / 75 HP
  • ATLAS COPCO—GA55FF / 15.000.284> / May/2.006> / 75 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA55VSD / 15.000.284> / May/2.006> / 75 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA75+ / 15.000.284> / May/2.006> / 100 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA75+ / BRP060774 To BRP088032 / May/2.006> / 100 HP
  • ATLAS COPCO—GA75+ / BRP078597> / 2.011> / 100 HP
  • ATLAS COPCO—GA75VSD / BRP060458 To BRP087913> / 2006 / 100 HP
  • ATLAS COPCO—GA75VSDFF / BRP060774> / May/2.006> / 100 HP
  • ATLAS COPCO—GA90 / BRP060774 To BRP088032 / May/2.006> / 125 HP
  • ATLAS COPCO—GA90 / BRP078597> / 2011> / 125 HP
  • ATLAS COPCO—GA90FF / BRP068537> / 125 HP
  • ATLAS COPCO—GA90FF / BRP080368> / 2.011> / 125 HP / 7 BAR
  • ATLAS COPCO—GA90VSD / 15.000.284> / May/2.006> / 125 HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ATLAS COPCO—GA90VSD / BRP060458 To BRP087913> / 2006 /125 HP
  • ATLAS COPCO—GA90VSD / BRP060774> / May/2.006> / 125 HP
  • ATLAS COPCO—GA90VSD / BRP078597> / 2.011> / 125 HP
  • ATLAS COPCO—GA90VSD FF / BRP067826> / 2008 / 125 HP / 7 BAR

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor KELTEC TECHNOLAB KL155023.

D1 buitendiameter
83 mm (3,27 inch)
D2 diameter
49,8 mm (1,96 inch)
D3 diameter
40 mm (1,57 inch)
H1 hoogte
412 mm (16,22 inch)
H2 hoogte
340 mm (13,39 inch)
Filtermedium
Cellulose
Levensduur *
4.000 h
GTIN
8721606862855

* Schatting bij een volledige servicebeurt: luchtfilter, olieafscheider, ventielen en de bijbehorende OCP-olie (OCP 4000 = 4.000 u).

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast KELTEC TECHNOLAB KL155023 ook deze OEM-nummers.

en nog 2

← Alle artikelnummers van KELTEC TECHNOLAB