KP185035 KELTEC TECHNOLAB vervangingsonderdeel

KP185035 is een artikelnummer van KELTEC TECHNOLAB voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst KELTEC TECHNOLAB KP185035 naar OCP LF-KP185-035, een leidingfilter.

Kruisverwijzing voor KELTEC TECHNOLAB KP185035

Merk
KELTEC TECHNOLAB
Gezocht artikelnummer
KP185035
Gevonden artikelnummer
KP185035
OCP-artikelnummer (vervanger)
LF-KP185-035
Keltec / alternatief artikelnummer
KP185-035
Producttype
Leidingfilter

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor KELTEC TECHNOLAB KP185035.

D1 buitendiameter
76 mm (2,99 inch)
D2 diameter
45 mm (1,77 inch)
H1 hoogte
323,85 mm (12,75 inch)
H2 hoogte
317,5 mm (12,5 inch)
G1 schroefdraad
M8 x 1.25

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast KELTEC TECHNOLAB KP185035 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van KELTEC TECHNOLAB