KV160057 KELTEC TECHNOLAB vervangingsonderdeel

KV160057 is een artikelnummer van KELTEC TECHNOLAB voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst KELTEC TECHNOLAB KV160057 naar OCP OS160-057, een olieafscheider, toegepast in 12 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor KELTEC TECHNOLAB KV160057

OCP OS160-057 — vervangingsonderdeel voor KELTEC TECHNOLAB KV160057
Merk
KELTEC TECHNOLAB
Gezocht artikelnummer
KV160057
Gevonden artikelnummer
KV160057
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS160-057
Keltec / alternatief artikelnummer
KV160-057
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

KELTEC TECHNOLAB KV160057 / OCP OS160-057 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • CHICAGO PNEUMATIC—CPD-100G / API150.000> / Feb-2012> / 100 HP
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPD-100G / BQD0101250 / Jan-2015> / 100 HP
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPD-100G / BRP091214 / Jan-2015> / 100 HP
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPD-75G / API150.000> / Feb-2012> / 75 HP
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPD-75G / BQD0101250 / Jan-2015> / 75 HP
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPD-75G / BRP091214 / Jan-2015> / 75 HP
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPVS-75 / API150.000> / Feb-2012> / 75 HP / 4~13 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPVS-75 / BQD0101250 / Jan-2015> / 75 HP
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPVS-75 / BRP091214 / Jan-2015> / 75 HP
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPVS-95 / API150.000> / Feb-2012> / 100 HP / 4~13 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPVS-95 / BQD0101250 / Jan-2015> / 100 HP / 4~13 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPVS-95 / BRP091214 / Jan-2015> / 100 HP / 4~13 BAR

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor KELTEC TECHNOLAB KV160057.

D1 buitendiameter
170 mm (6,69 inch)
D2 diameter
300 mm (11,81 inch)
D3 diameter
108 mm (4,25 inch)
H1 hoogte
378 mm (14,88 inch)
GTIN
8721606860752

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast KELTEC TECHNOLAB KV160057 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van KELTEC TECHNOLAB