KV20028 KELTEC TECHNOLAB vervangingsonderdeel

KV20028 is een artikelnummer van KELTEC TECHNOLAB voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst KELTEC TECHNOLAB KV20028 naar OCP OS20-028, een olieafscheider.

Kruisverwijzing voor KELTEC TECHNOLAB KV20028

OCP OS20-028 — vervangingsonderdeel voor KELTEC TECHNOLAB KV20028
Merk
KELTEC TECHNOLAB
Gezocht artikelnummer
KV20028
Gevonden artikelnummer
KV20028
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS20-028
Keltec / alternatief artikelnummer
KV20-028
Producttype
Olieafscheider

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor KELTEC TECHNOLAB KV20028.

D1 buitendiameter
105 mm (4,13 inch)
D2 diameter
135 mm (5,31 inch)
D3 diameter
57 mm (2,24 inch)
H1 hoogte
135 mm (5,31 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast KELTEC TECHNOLAB KV20028 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van KELTEC TECHNOLAB