KX800007 KELTEC TECHNOLAB vervangingsonderdeel

KX800007 is een artikelnummer van KELTEC TECHNOLAB voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst KELTEC TECHNOLAB KX800007 naar OCP VK800-007, een ventielset, toegepast in 9 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor KELTEC TECHNOLAB KX800007

OCP VK800-007 — vervangingsonderdeel voor KELTEC TECHNOLAB KX800007
Merk
KELTEC TECHNOLAB
Gezocht artikelnummer
KX800007
Gevonden artikelnummer
KX800007
OCP-artikelnummer (vervanger)
VK800-007
Keltec / alternatief artikelnummer
KX800-007
Producttype
Ventielset

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

KELTEC TECHNOLAB KX800007 / OCP VK800-007 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • SULLAIR—LS12
  • SULLAIR—LS16
  • SULLAIR—TS-32
  • SULLAIR—TS32-200 / 1992>
  • SULLAIR—TS32-250 / 1992>
  • SULLAIR—TS32-300 / 1992>
  • SULLAIR—TS32-400 / 1992>
  • SULLAIR—TS32-500 / 1992>
  • SULLAIR—TS32-600 / 1992>

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast KELTEC TECHNOLAB KX800007 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van KELTEC TECHNOLAB