KA90054 KELTEC TECHNOLAB vervangingsonderdeel

KA90054 is een artikelnummer van KELTEC TECHNOLAB voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst KELTEC TECHNOLAB KA90054 naar OCP AF90-054, een luchtfilter, toegepast in 13 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor KELTEC TECHNOLAB KA90054

OCP AF90-054 — vervangingsonderdeel voor KELTEC TECHNOLAB KA90054
Merk
KELTEC TECHNOLAB
Gezocht artikelnummer
KA90054
Gevonden artikelnummer
KA90054
OCP-artikelnummer (vervanger)
AF90-054
Keltec / alternatief artikelnummer
KA90-054
Producttype
Luchtfilter

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

KELTEC TECHNOLAB KA90054 / OCP AF90-054 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • SCHULZ—SRP3010/250 / 10 HP / 10 HP / 110/150/175 HP
  • SCHULZ—SRP3010/AD / 10 HP / 10 HP / 110/150 HP
  • SCHULZ—SRP3015 / 15 HP / 15 HP / 110/150/175 HP
  • SCHULZ—SRP3020 COMPACT / 20 HP / 20 HP / 110/150/175 HP
  • SCHULZ—SRP3025 / 25 HP / 25 HP / 110/150/175 HP
  • SCHULZ—SRP3025 COMPACT / 25 HP / 25 HP
  • SCHULZ—SRP3025E / 25 HP / 25 HP / 110/150/175 HP
  • SCHULZ—SRP4010E(ADS-AD) / 10 HP / 10 HP
  • SCHULZ—SRP4010E(TS-R) / 10 HP / 10 HP
  • SCHULZ—SRP4010FLEX / 10 HP / 10 HP
  • SCHULZ—SRP4015E(ADS-AD) / 15 HP / 15 HP
  • SCHULZ—SRP4015E(TS-R) / 15 HP / 15 HP
  • SCHULZ—SRP4015FLEX / 15HP / 15HP

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor KELTEC TECHNOLAB KA90054.

D1 buitendiameter
157 mm (6,18 inch)
D2 diameter
146 mm (5,75 inch)
D3 diameter
89 mm (3,5 inch)
H1 hoogte
126 mm (4,96 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast KELTEC TECHNOLAB KA90054 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van KELTEC TECHNOLAB