KPF85250WE KELTEC TECHNOLAB vervangingsonderdeel

KPF85250WE is een artikelnummer van KELTEC TECHNOLAB voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst KELTEC TECHNOLAB KPF85250WE naar OCP LF-KPF85250-WE, een leidingfilter.

Kruisverwijzing voor KELTEC TECHNOLAB KPF85250WE

Merk
KELTEC TECHNOLAB
Gezocht artikelnummer
KPF85250WE
Gevonden artikelnummer
KPF85250WE
OCP-artikelnummer (vervanger)
LF-KPF85250-WE
Keltec / alternatief artikelnummer
KPF85250-WE
Producttype
Leidingfilter

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor KELTEC TECHNOLAB KPF85250WE.

D1 buitendiameter
236 mm (9,29 inch)
D2 diameter
168 mm (6,61 inch)
H1 hoogte
635 mm (25 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast KELTEC TECHNOLAB KPF85250WE ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van KELTEC TECHNOLAB