KV1000004 KELTEC TECHNOLAB vervangingsonderdeel

KV1000004 is een artikelnummer van KELTEC TECHNOLAB voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst KELTEC TECHNOLAB KV1000004 naar OCP OS1000-004, een olieafscheider.

Kruisverwijzing voor KELTEC TECHNOLAB KV1000004

Merk
KELTEC TECHNOLAB
Gezocht artikelnummer
KV1000004
Gevonden artikelnummer
KV1000004
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS1000-004
Keltec / alternatief artikelnummer
KV1000-004
Producttype
Olieafscheider

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor KELTEC TECHNOLAB KV1000004.

D1 buitendiameter
276 mm (10,87 inch)
D2 diameter
434 mm (10,87 inch)
D3 diameter
213 mm (8,39 inch)
H1 hoogte
461 mm (18,15 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast KELTEC TECHNOLAB KV1000004 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van KELTEC TECHNOLAB