KV88025 KELTEC TECHNOLAB vervangingsonderdeel

KV88025 is een artikelnummer van KELTEC TECHNOLAB voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst KELTEC TECHNOLAB KV88025 naar OCP OS88-025, een olieafscheider.

Kruisverwijzing voor KELTEC TECHNOLAB KV88025

Merk
KELTEC TECHNOLAB
Gezocht artikelnummer
KV88025
Gevonden artikelnummer
KV88025
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS88-025
Keltec / alternatief artikelnummer
KV88-025
Producttype
Olieafscheider

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor KELTEC TECHNOLAB KV88025.

D1 buitendiameter
135 mm (5,31 inch)
D2 diameter
175 mm (6,89 inch)
D3 diameter
76,2 mm (3 inch)
H1 hoogte
175 mm (6,89 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast KELTEC TECHNOLAB KV88025 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van KELTEC TECHNOLAB