KV90012P KELTEC TECHNOLAB vervangingsonderdeel

KV90012P is een artikelnummer van KELTEC TECHNOLAB voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst KELTEC TECHNOLAB KV90012P naar OCP OS90-021P, een olieafscheider, toegepast in 2 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor KELTEC TECHNOLAB KV90012P

OCP OS90-021P — vervangingsonderdeel voor KELTEC TECHNOLAB KV90012P
Merk
KELTEC TECHNOLAB
Gezocht artikelnummer
KV90012P
Gevonden artikelnummer
KV90012P
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS90-021P
Keltec / alternatief artikelnummer
KV90-021P
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

KELTEC TECHNOLAB KV90012P / OCP OS90-021P staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ROTAIR—RVC20
  • ROTAIR—RVC8

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor KELTEC TECHNOLAB KV90012P.

D1 buitendiameter
114 mm (4,49 inch)
D2 diameter
160 mm (4,49 inch)
D3 diameter
74 mm (2,91 inch)
H1 hoogte
167 mm (6,57 inch)
H2 hoogte
167 mm (6,5 inch)
GTIN
8721606862589

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast KELTEC TECHNOLAB KV90012P ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van KELTEC TECHNOLAB