4900053611 MANN&HUMMEL vervangingsonderdeel

4900053611 is een artikelnummer van MANN&HUMMEL voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst MANN&HUMMEL 4900053611 naar OCP OS45-004, een olieafscheider, toegepast in 8 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor MANN&HUMMEL 4900053611

OCP OS45-004 — vervangingsonderdeel voor MANN&HUMMEL 4900053611
Merk
MANN&HUMMEL
Gezocht artikelnummer
4900053611
Gevonden artikelnummer
4900053611
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS45-004
Keltec / alternatief artikelnummer
KD45-004
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

MANN&HUMMEL 4900053611 / OCP OS45-004 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • MATTEI—1015 AC-ERC / 25HP
  • MATTEI—1018 AC-ERC / 25HP
  • MATTEI—1022 AC-ERC / 25HP
  • MATTEI—110AC-ERC / 20 HP
  • MATTEI—114AC-ERC / 20HP
  • MATTEI—134AC-ERC / 30HP
  • MATTEI—90 AC-ERC
  • MATTEI—94 AC-ERC

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor MANN&HUMMEL 4900053611.

D1 buitendiameter
70 mm (2,76 inch)
D2 diameter
40 mm (1,57 inch)
H1 hoogte
258 mm (10,16 inch)
H2 hoogte
254 mm (10 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast MANN&HUMMEL 4900053611 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van MANN&HUMMEL