4900255371 MANN&HUMMEL vervangingsonderdeel

4900255371 is een artikelnummer van MANN&HUMMEL voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst MANN&HUMMEL 4900255371 naar OCP OS110-010, een olieafscheider.

Kruisverwijzing voor MANN&HUMMEL 4900255371

Merk
MANN&HUMMEL
Gezocht artikelnummer
4900255371
Gevonden artikelnummer
4900255371
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS110-010
Keltec / alternatief artikelnummer
KV110-010
Producttype
Olieafscheider

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor MANN&HUMMEL 4900255371.

D1 buitendiameter
134 mm (5,28 inch)
D2 diameter
170 mm (6,69 inch)
D3 diameter
87 mm (3,43 inch)
H1 hoogte
316 mm (12,44 inch)
H2 hoogte
314 mm (12,36 inch)
GTIN
8721606860233

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast MANN&HUMMEL 4900255371 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van MANN&HUMMEL