4900352201 MANN&HUMMEL vervangingsonderdeel

4900352201 is een artikelnummer van MANN&HUMMEL voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst MANN&HUMMEL 4900352201 naar OCP OS230-008, een olieafscheider, toegepast in 4 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor MANN&HUMMEL 4900352201

Merk
MANN&HUMMEL
Gezocht artikelnummer
4900352201
Gevonden artikelnummer
4900352201
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS230-008
Keltec / alternatief artikelnummer
KV230-008
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

MANN&HUMMEL 4900352201 / OCP OS230-008 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • COMPAIR—6060C / 60 HP
  • COMPAIR—6075C / 75 HP
  • KAESER—M120T
  • ROTAIR—MDVN85

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor MANN&HUMMEL 4900352201.

D1 buitendiameter
275 mm (10,83 inch)
D2 diameter
329 mm (10,83 inch)
D3 diameter
219 mm (8,62 inch)
H1 hoogte
317 mm (12,48 inch)
H2 hoogte
305 mm (12,01 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast MANN&HUMMEL 4900352201 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van MANN&HUMMEL