4930052151 MANN&HUMMEL vervangingsonderdeel

4930052151 is een artikelnummer van MANN&HUMMEL voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst MANN&HUMMEL 4930052151 naar OCP OS80-031, een olieafscheider, toegepast in 5 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor MANN&HUMMEL 4930052151

OCP OS80-031 — vervangingsonderdeel voor MANN&HUMMEL 4930052151
Merk
MANN&HUMMEL
Gezocht artikelnummer
4930052151
Gevonden artikelnummer
4930052151
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS80-031
Keltec / alternatief artikelnummer
KD80-031
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

MANN&HUMMEL 4930052151 / OCP OS80-031 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • ATLAS COPCO—XAS55YZd / Jul/1998> / YANMar
  • ATLAS COPCO—XAS66 / DEUTZ
  • CHICAGO PNEUMATIC—150-Q / MUITO Old / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS-70 New / KUBOTA / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—CPS-90 importado velho / KUBOTA / 7 BAR

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor MANN&HUMMEL 4930052151.

D1 buitendiameter
110 mm (4,33 inch)
D2 diameter
102 mm (4,02 inch)
D3 diameter
28 mm (1,1 inch)
H1 hoogte
168 mm (6,61 inch)
H2 hoogte
150 mm (5,91 inch)
GTIN
8721606862411

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast MANN&HUMMEL 4930052151 ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van MANN&HUMMEL