LE14004x MANN&HUMMEL vervangingsonderdeel
LE14004x is een artikelnummer van MANN&HUMMEL voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst MANN&HUMMEL LE14004x naar OCP OS210-020, een olieafscheider, toegepast in 1 vermeld compressormodel.
Kruisverwijzing voor MANN&HUMMEL LE14004x
- Merk
- MANN&HUMMEL
- Gezocht artikelnummer
- LE14004x
- Gevonden artikelnummer
- LE14004x
- OCP-artikelnummer (vervanger)
- OS210-020
- Keltec / alternatief artikelnummer
- KV210-020
- Producttype
- Olieafscheider
Compressormodellen waarop dit onderdeel past
MANN&HUMMEL LE14004x / OCP OS210-020 staat vermeld voor de volgende compressoren.
- COMPAIR—6050CL/CH/CHP/CXHP / 50 HP
Technische specificaties
Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor MANN&HUMMEL LE14004x.
- D1 buitendiameter
- 171 mm (6,73 inch)
- D2 diameter
- 200 mm (7,87 inch)
- D3 diameter
- 107 mm (4,21 inch)
- H1 hoogte
- 282 mm (11,1 inch)
- H2 hoogte
- 250 mm (9,84 inch)
Dit onderdeel vervangt ook
Dezelfde OCP-vervanger dekt naast MANN&HUMMEL LE14004x ook deze OEM-nummers.
