MFSL02PL MINAS FILTROS vervangingsonderdeel

MFSL02PL is een artikelnummer van MINAS FILTROS voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst MINAS FILTROS MFSL02PL naar OCP OS530-009P, een olieafscheider, toegepast in 29 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor MINAS FILTROS MFSL02PL

OCP OS530-009P — vervangingsonderdeel voor MINAS FILTROS MFSL02PL
Merk
MINAS FILTROS
Gezocht artikelnummer
MFSL02PL
Gevonden artikelnummer
MFSL02PL
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS530-009P
Keltec / alternatief artikelnummer
KV530-009P
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

MINAS FILTROS MFSL02PL / OCP OS530-009P staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • SULLAIR—250
  • SULLAIR—350DP
  • SULLAIR—LS10-50L,H / 50 HP / 100,115 PSI
  • SULLAIR—LS10-60L,H,HH,XH / 60 HP / 100,115,140,175 PSI
  • SULLAIR—LS12-40 - STANDARD USA / 40 HP
  • SULLAIR—LS12-50 - 24KT USA / 50 HP
  • SULLAIR—LS12-50 - STANDARD USA / 50 HP
  • SULLAIR—LS12-60 - 24KT USA / 60 HP
  • SULLAIR—LS12-60 - STANDARD USA / 60 HP
  • SULLAIR—LS16-100 - 24KT USA / 100 HP
  • SULLAIR—LS16-100 - STANDARD USA / 100 HP
  • SULLAIR—LS16-100 USA / 100 HP
  • SULLAIR—LS16-60 - 24KT USA / 60 HP
  • SULLAIR—LS16-60 - STANDARD USA / 60 HP
  • SULLAIR—LS16-75 - 24KT USA / 75 HP
  • SULLAIR—LS16-75 - STANDARD USA / 75 HP
  • SULLAIR—LS16-75ACAC / 75 HP
  • SULLAIR—LS16-75L,H,HH,XH USA / 75 HP / 100,115,140,175 PSI
  • SULLAIR—LS16B8-75WCAC USA / 75 HP
  • SULLAIR—LS16E100 / 100 HP
  • SULLAIR—LS16SRF 60 USA / 60 HP
  • SULLAIR—LS16SRF-75 USA / 75 HP
  • SULLAIR—LS16SRF100 USA / 100 HP
  • SULLAIR—LS20 SRF-100HP USA / 100 HP
  • SULLAIR—LS20-100 - 24KT USA / 100 HP
  • SULLAIR—LS20-100 - STANDARD USA / 100 HP
  • SULLAIR—LS20S-100 - 24KT USA / 100 HP
  • SULLAIR—LS20S-100 - SULLUBE USA / 100 HP
  • SULLAIR—S-12 BR / <1.986

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor MINAS FILTROS MFSL02PL.

D1 buitendiameter
213 mm (8,39 inch)
D2 diameter
273 mm (10,75 inch)
D3 diameter
133 mm (5,24 inch)
H1 hoogte
409 mm (16,1 inch)
H2 hoogte
407 mm (16,02 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast MINAS FILTROS MFSL02PL ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van MINAS FILTROS