AK010ACS ULTRAFILTER DONALDSON vervangingsonderdeel

AK010ACS is een artikelnummer van ULTRAFILTER DONALDSON voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst ULTRAFILTER DONALDSON AK010ACS naar OCP LF-KP010-AC, een leidingfilter.

Kruisverwijzing voor ULTRAFILTER DONALDSON AK010ACS

Merk
ULTRAFILTER DONALDSON
Gezocht artikelnummer
AK010ACS
Gevonden artikelnummer
AK010ACS
OCP-artikelnummer (vervanger)
LF-KP010-AC
Keltec / alternatief artikelnummer
KP010-AC
Producttype
Leidingfilter

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor ULTRAFILTER DONALDSON AK010ACS.

D1 buitendiameter
38 mm (1,5 inch)
D2 diameter
8,8 mm (0,35 inch)
H1 hoogte
98,6 mm (3,88 inch)
H2 hoogte
70,6 mm (2,78 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast ULTRAFILTER DONALDSON AK010ACS ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van ULTRAFILTER DONALDSON