FFOS14012 FINN FILTER vervangingsonderdeel

FFOS14012 is een artikelnummer van FINN FILTER voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst FINN FILTER FFOS14012 naar OCP OS150-019, een olieafscheider, toegepast in 9 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor FINN FILTER FFOS14012

OCP OS150-019 — vervangingsonderdeel voor FINN FILTER FFOS14012
Merk
FINN FILTER
Gezocht artikelnummer
FFOS14012
Gevonden artikelnummer
FFOS14012
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS150-019
Keltec / alternatief artikelnummer
KV150-019
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

FINN FILTER FFOS14012 / OCP OS150-019 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • CHICAGO PNEUMATIC—185-QU / MUITO Old / PERKINS 4236 / 7 BAR
  • CHICAGO PNEUMATIC—S-10 / 30/40HP / 7/8,5/10/12 BAR
  • ELGI—EG22P
  • ELGI—EG26
  • ELGI—EG30 / 40HP
  • ELGI—EG37 / 50HP
  • ELGI—EG45 / 60HP
  • SCHULZ—SRP1020 / 20 HP / 20 HP / 110/150/175 HP
  • SCHULZ—SRP1025 / 25 HP / 25 HP / 110/150/175 HP

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor FINN FILTER FFOS14012.

D1 buitendiameter
168 mm (6,61 inch)
D2 diameter
200 mm (7,87 inch)
D3 diameter
123 mm (4,84 inch)
H1 hoogte
320 mm (12,6 inch)
H2 hoogte
305 mm (12,01 inch)
GTIN
8721606860530

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast FINN FILTER FFOS14012 ook deze OEM-nummers.

en nog 34

← Alle artikelnummers van FINN FILTER